قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت گل ما:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را ، جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات وب سایت گل ما به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید. ورود کاربران به وب سایت گل ما در هنگام ثبت سفارش آنلاین باکس گل و درخواست خدمات گل ارایی و باغبانی در محل ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین گل وب سایت گل ما است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین گل ما از سوی شما عزیزان می باشد . همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب میشود.

قوانین عمومی گل ما:

قابل توجه کاربران گرامی ، که کلیه فرآیند های وب سایت سفارش آنلاین گل ما منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و خدمات وب سایت گل ما تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت گل ما به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

سیاستهای رعایت حریم شخصی:

گل ما تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام کردن رو میده و باید یه نکته رو بهتون بگیم که وب سایت ما ssl استفاده میکنه و اطلاعات شما بصورت رمز نگاری شده برامون ارسال میشه
تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت خرید و ارسال آنلاین گل ما اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، ، علائم تجاری ثبت شده در گلبیشه در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران وب سایت گل ما تحت حساب کاربری و انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد .
وب سایت گل ما دارای نماد اطمینان الکترونیکی میباشد و شما میتونید اطلاعات کامل ما رو در سایت enamad.ir ببینید و برای خرید از ما اطمینان داشته باشید.

درخواست ثبت و ارسال سفارش:

گل‌ها انواع متفاوت دارند و به همین ترتیب طول عمرهای متفاوت در صورتی که عمر گلی کمتر از حد نصاب بود و در شرایط صحیح نگهداری شد و زود تر از موعد پژمرده شد ما یک دسته گل جدید را برای شما جایگزین می کنیم.
گیاهان تمام کنترل شده و سالم و سرحال از انبار گل ما ارسال می گردد، در صورت نارضایتی شما به شرطی که مشکلی از طرف گل ما باشد مانند بی کیفیت بودن گلها و گیاهان نهایتا ۱۰ ساعت پس از خرید باید به پشتیبانی گل ما اطلاع رسانی کنید و پس از برگشت سفارش خود به گل ما ، مبلغ شما حداکثر ظرف ۴۸ ساعت برگشت داده خواهد شد و اما ۱۰ساعت پس از دریافت سفارش امکان برگشت سفارش وجود ندارد.
گیاهان آپارتمانی نیاز به رسیدگی و ایجاد شرایط مناسب برای ادامه حیات را دارند و شما نیز باید با مطالعه در رابطه با آن گیاه و شرایط نگهداری، محیط مورد نیاز آن گیاه را فراهم آورید
تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت گل ما همراه با کد رهگیری سفارش و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر مورد نظر ارسال خواهد گشت .
گل ما همواره در تحویل و ارسال جعبه گل ، نهایت دقت و تلاش را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در گل ما به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا برگرداندن مبلغ سفارش برای گلبیشه محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای محصول به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین آن کند.
در صورت پیشامد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید همانند پایان موجودی محصول و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد
کاربران موظف هستند که به هنگام درج اطلاعات در بخش ثبت سفارش سایت ، اطلاعاتی که خواسته شده را به طور صحیح و خوانا وارد کنند و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح از طرف کاربر ، پیگیری و تحویل کالا از جانب ایشان امکان پذیر نخواهد بود . پس لطفا هنگام وارد کردن اطلاعات خواسته شده دقت فرمایید.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

ما در گل ما تمام سعی مون بر اینه که سفارش شما رو در سریع ترین زمان ممکن و توسط مامورین ارسال گل ما به دست شما برسه و بعد از تحویل به شما ازتون یک امضاء بابت تحویل صحیح و سالم کالا ازتون بگیرن، اما اگر در زمان ارسال برای محصول مشکلی پیش بیاد گل ما موظف هست که وجه کاربر رو پس بده.

کليه حقوق اين سايت متعلق به فروشگاه انلاین گلما می‌باشد