ایا قیمت محصولات بروز میباشد؟

بله نرخ کلیه محصولات در گل ما بروز میباشد.

چگونه از شادابی گل ها اطمینان حاصل پیدا کنم؟

ما در گل ما تمامی محصولاتمون رو به صورت روزانه از بهترین گلخانه های موجود تهیه میکنیم و از باب شادابی گل ها باید بگم خیالتون راحت، و در صورت نارضایتی از گل ها ما محصول رو ازتون پس میگیریم.

ارسال به سایر شهر ها و نرخ ارسال؟

از قیمت ارسال باید بگم که ارسال فقط به سطح شهر کرمان رایگان میباشد و برای ارسال به سایر شهر ها هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد. درضمن ارسال با پست صورت میگیرد، اما در بحث این که ما محصولی رو به شهر های دیگیه ارسال میکنیم یا نه؛ باید بگیم تیم گل ما این کار رو انجام میده بخصوص در مورد محصولاتی که با گل مصنوعی تزیئن شدن که نگرانی از بابت خرابی و پژمردگی وجود ندارد، اما برای محصولات طبیعی ؛ به دلیل شرایط نگهداری که دارند یکم شرایط سخت تر هست و ممکنه در طول ارسال مشکلاتی برای محصول به وجود بیاد که از عهده گل ما خارجه، اما بااین حال برای شهر های اطراف کرمان مثل رفسنجان، انار، ماهان و …. هم میشه ارسال مناسبی داشت.

سفارش محصولات زمانبر و بزرگ مثل تاج گل و مراسمات تولد و نامزدی و…؟

تمام این سفارشات قابل انجام میباشد، اما نیاز به زمان دارد ؛ و ما برای انجام هر چه بهتر خدماتمون نیاز به زمان داریم، برای انجام این سفارشاتتون بهتره که ۲ تا ۳ روز زودتر سفارشتون رو ثبت کنید یا با پشتیبانی در تماس باشید.

کليه حقوق اين سايت متعلق به فروشگاه انلاین گلما می‌باشد